Ndryshimi mes inspektimeve të "Evropa Qendrore"

22 bytes removed ,  1 vit më parë
v
Reverted 1 edit by 185.204.59.174 (talk) to last revision by 46.99.30.92. (SWMT)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (Reverted 1 edit by 185.204.59.174 (talk) to last revision by 46.99.30.92. (SWMT))
Etiketa: Undo
 
Evropa e Mesme përfshinë 10 % të sipërfaqes së [[Evropa|Evropës]] dhe 23,1 % të popullsisë.
Ene linja ket muhabet
 
== Relievi ==
31

edits