Dallime mes rishikimeve të "“Histori shqiptare”"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: “Histori shqiptare” emision i "TV KLAN" me gazetare Alma Çupi. Një program me një minutazh 50 minuta, në stilin e reportazhit. Ky emision ka si qëllim të tregojë histori pë...)
 
vNo edit summary
 
“Histori'''Histori shqiptare”shqiptare''' emision i "TV KLAN" me gazetare Alma Çupi. Një program me një minutazh 50 minuta, në stilin e reportazhit.
 
Ky emision ka si qëllim të tregojë histori për njerëzit që punojnë, kontribuojnë për komunitetin, ngrenë biznese, ruajnë, traditën, kulturën si dhe ndihmojnë në zhvillimin e turizmit në Shqipëri.