Dallime mes rishikimeve të "KF Prishtina"

131 bytes added ,  3 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
vNo edit summary
 
Sot në stadium janë të vendosura karriget dhe reflektorët, për të qenë ambienti më i këndshëm futbollistik në Kosovë, kurse ditëve të fundit janë duke u bërë punimet rreth avancimit të infrastrukturës,
 
<br />
 
== Stadiumi ==
KF Prishtina ndeshjet i zhvillon në stadiumin e qytetit [[Stadiumi Fadil Vokrri|"Fadil Vokrri".]]
 
<br />
 
=== Ndeshjet miqësore ===
26

edits