Ndryshimi mes inspektimeve të "Anarkia"

1 byte added ,  1 vit më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 213.163.122.218) dhe riktheu rishikimin 1710088 nga Mr Robot)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Referenca dhe shënime ==
{{reflist}}
 
== Lidhje të jashtme ==
 
Anonymous user