Dallime mes rishikimeve të "Gjuha gjermane"

14 bytes removed ,  3 vjet më parë
Reverted good faith edits by 46.99.16.93 (talk): . (SWMT)
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Reverted good faith edits by 46.99.16.93 (talk): . (SWMT))
Etiketa: Undo
 
== Shiko dhe këtë ==
* [[Gjuha]]gjermane
 
== Lidhje ==
[[Kategoria:Gjuha gjermane|Gjermanishtja]]
[[Kategoria:Gjuhët gjermanike|Gjermanishtja]]
[[Kategoria:Gjuhët Indo-Evropiane]]gjakov