Dallime mes rishikimeve të "Televizioni"

28 bytes removed ,  2 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 171.22.148.214) dhe riktheu rishikimin 1900759 nga Punetor i Rregullt5
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 171.22.148.214) dhe riktheu rishikimin 1900759 nga Punetor i Rregullt5)
* [[Lista e Radio Televizioneve]]
 
=== Televzionet shqiptare janë mut haahahhahahhahaha ===
{{ShqipTV}}