Dallime mes rishikimeve të "Prepoli"

86 bytes added ,  2 vjet më parë
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Politika ==
Kryetar i komunes tani eshte Dragoljub Zindovic.Eshte qytet me poltike neutrale.Popullata perfshim dy grupe kryesore ate Serbe dhe Bosnjake.
Partia kryesuese eshte ajo SNS(Srpska Napredna Stranka) - Partia Progresive e Serise.
 
== Shiko edhe këtë ==
Anonymous user