Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Maj"

72 bytes removed ,  9 muaj më parë
v
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
* [[1961]] – [[Dennis Rodman]], basketbollist NBA-
* [[1971]] - Tedi Papavrami, violinist shqiptar
* [[1988]] - Erjola Jata Gazetare dhe koordinatore e TV NEWS24 albania
 
== Vdekje ==
Anonymous user