Hape menynë kryesore

Changes

No change in size, 4 muaj më parë
* [[1961]] – [[Dennis Rodman]], basketbollist NBA-
* [[1971]] - Tedi Papavrami, violinist shqiptar
* [[1988]] - Erjola Jata Gazetare dhe koordinatore e TV NEWS24 albania
 
== Vdekje ==
Anonymous user