Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali pashë Tepelena"

Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Shiko dhe këtë ==
 
* {{Libri|Kushkuj/4|Kushkuj k- Ali Pashë Janina}}
 
== Lidhje të jashtme ==
Anonymous user