Dallime mes rishikimeve të "3 Maj"

37 bytes added ,  2 vjet më parë
v
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
* [[1951]] - [[Afrim Spahiu]], kinematograf shqiptar
* [[1964]] - [[Agim Ramadani]], shkrimtar, poet, piktor dhe strateg ushtarak kosovar.
* [[1994]] - Mario Bicuku (Shqiptar)
 
== Vdekje ==
Anonymous user