Dallime mes rishikimeve të "Kuzhina shqiptare"

8 bytes removed ,  3 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
No edit summary
Etiketat: Përpunim pamor Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
No edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Ndër pijet jo alkoolike është për tu përmendur boza (një pije freskuese me bazë misrin), e prodhuar në veri të vendit sidomos në krahinën e Kukësit si dhe rehania, e cila vjen nga lëngu i rrushit dhe është pije tipike e Skraparit.
 
kush eshte gay e kupton se si ndodh kjo se kari 2 metra kur e fut ne goje te ngec ne fyt
== Burimet ==
{{reflist}}
 
[[Kategoria:Kuzhina Ballkanike]]
[[Kategoria:Kultura e Shqipërisë]]
Anonymous user