Ndryshimi mes inspektimeve të "Krahina Autonome e Kosovës dhe Metohisë"

v
U kthyen ndryshimet e 94.189.141.178 (diskutimet) në versionin e fundit nga XXBlackburnXx.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 94.189.141.178 (diskutimet) në versionin e fundit nga XXBlackburnXx.)
Etiketa: Rollback
 
{{për përmirësim}}KOSOVO JE SRBIJAAAA!!!
 
==Historia==