Ndryshimi mes inspektimeve të "Olsi Bylyku"

6 bytes removed ,  1 vit më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.126.55 (diskutimet) në versionin e fundit nga Astronomi06.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.126.55 (diskutimet) në versionin e fundit nga Astronomi06.)
Etiketa: Rollback
'''Olsi Bylyku''' ka lindur në 18 prill 1998, Në Maminas të Tiranës është një humorist shqiptar. Ai për her të parë debutoi tek portokallia vetem 18 vjeç në vitin 2016. Ai luan me rolet e tij si "kimikati", "rizle", dhe si "djali i melaminit".
Ne vi
 
[[Kategoria:Humoristë shqiptarë]]