Ndryshimi mes inspektimeve të "Lance Armstrong"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (hoqa stampen pa referenca)
v
 
Në tetor 2010, ai njoftoi fundin e karrierës ndërkombëtare pas Tour Down Under të janarit 2011. Ai deklaroi se pas janarit 2011 ai vetëm do të garoje në SHBA me ekipin vendas, RadioShack.
 
==Akuzat e dopingut, hetimi dhe rrëfimi==
 
==Referenca==