Ndryshimi mes inspektimeve të "Antigona (mitologji)"

Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.220) dhe riktheu rishikimin 1936560 nga 1l2l3k
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.220) dhe riktheu rishikimin 1936560 nga 1l2l3k)
{{joref}}
{{pp}}
{{Faqe e lidhurpalidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Antigoneleigh.jpg|right|parapamje|Antigona]]