Ndryshimi mes inspektimeve të "Antigona (mitologji)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.209.220) dhe riktheu rishikimin 1936560 nga 1l2l3k)
{{joref}}
{{pp}}
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
[[Skeda:Antigoneleigh.jpg|right|parapamje|Antigona]]