Dallime mes rishikimeve të "SuperSport"

115 bytes added ,  2 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{| class="wikitable"
!Emri
!Kanali
!Formati
!Moderatorë
!Orari i transmetimit
|-
|''Gol pas Goli SS3''
|SuperSport 3
|Talk show
|Vilma Masha
|Para dhe pas sfidave të [[Kategoria Superiore|Kategorisë Superiore]].
|-
|''Bar Sport Skedina SS2''
|SuperSport 2
|Sport show
|Ilda Bejleri(më parë) / Bora Zemani / Gea Braha
|Çdo të shtunë dhe të diel ora 12:00
|-
|''Zona Gol SS2''
|SuperSport 2
|Talk show
|Egi Duro(më parë) Ilda Bejleri dhe Alban Xhihani
|Çdo të shtunë dhe të diel ora 20:00 dhe pas ndeshjeve.
|-
|''Fans Zone SS2''
|SuperSport 2
|Talk show
|Bora Zemani
|Nuk transmetohet më.
|-
|''Kuq e Zi SS2''
|SuperSport 2
|Sport show
|Alban Xhihani
|Para dhe pas sfidave të Kombëtares Shqiptare.
|-
|Eurogol SS2
|SuperSport 2
|Sport show
|Sidorela Gjoni / Leila Kraja
|Çdo të hënë ora 17:00
|-
|Allez Show (Euro 2016) SS2
|SuperSport 2
|Talk show
|Alban Xhihani
|Çdo mbrëmje gjatë Euro 2016.
|-
|Ruski Bar (World Cup 2018) SS2
|SuperSport 2
|Talk show
|Ilda Bejleri
|Çdo mbrëmje ora 22:00 gjatë Russia 2018
|-
|Sambar (Copa America 2019) SS2
|SuperSport 2
|Talk show
|Kastriot Çaushi / Leila Kraja
*[[Eredivisie|'''Eredivise''']] '''2018/21''' (Shqipëri + Kosovë)
*'''[[Kategoria Superiore]] 2018/2022''' (Shqipëri + Kosovë)
*'''[[Kupa e Shqipërisë]]''' '''2018/2022''' (Shqipëri + Kosovë)
*'''[[Superkupa e Shqipërisë]]''' '''2018/2022''' (Shqipëri + Kosovë)
*'''IPKO Superliga e Kosovës''' (Shqipëri + Kosovë)
*'''Kupa e Kosovës 2018/19''' (Shqipëri + Kosovë)