Joni

294 bytes removed ,  14 vjet më parë
joni
 
joni
==Aktiviteti==
Aktualisht po merrem me:
*[[Karl Marks]]
*[[Verë (pije alkolike)]]
*[[Njohja e Verës]]
*[[Fotografia]]
*[[Panairi i botës]]
*[[Arkitektura]]
*Redaktimin e artikujve te rastit
 
Ajo që dua të bëj është të marr pa nga pak secilën nga lidhjet e këtyre faqeve dhe ta plotësoj.
 
==Projekte==
Anonymous user