Joni

782 bytes added ,  14 vjet më parë
v
Ndryshimet e 69.159.111.8 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Joni.
v (Ndryshimet e 69.159.111.8 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga Joni.)
<math>Vendos formulen ketu</math>==Prezantim==
Joni - 19
joni
 
==Aktiviteti==
joni
Aktualisht po merrem me:
*[[Karl Marks]]
*[[Verë (pije alkolike)]]
*[[Njohja e Verës]]
*[[Fotografia]]
*[[Panairi i botës]]
*[[Arkitektura]]
*Redaktimin e artikujve te rastit
 
Ajo që dua të bëj është të marr pa nga pak secilën nga lidhjet e këtyre faqeve dhe ta plotësoj.
joni
 
==Projekte==
[[Projekti i shteteve]] eshte nje projekt qe ka per synim te krijoje faqe ne wikipedian shqiptare per cdo shtet te vecante me nje dizajn dhe faqosje te ngjashme. Aktualisht dizajni dhe mundesia per informacion ne cdo shtet nuk eshte shume e bukur dhe eshte e kufizuar, dizajni i ri i kopjuar nga wikipedia anglisht per mendimin tim eshte me mire. Vizitoni [[Projekti i shteteve|Faqen e Projektit te Shteteve]] per me shume informacion se si mund te ndihmoni ne kete projekt!
 
Shkruani - Shkruani - Shkruani!
 
==Kontakt==
12.723

edits