Ndryshimi mes inspektimeve të "Diokleciani"

3 bytes removed ,  1 vit më parë
v
(via JWB)
(Refuzoi 3 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 217.73.142.201) dhe riktheu rishikimin 1819854 nga 1l2l3k)
v ((via JWB))
 
 
[[Kategoria:Vdekje - Shekulli IV]]
[[Kategoria:HyjnitëHyjni romake]]
[[Kategoria:Iliri]]
[[Kategoria:Perandorë romakë]]