Dallime mes rishikimeve të "Qumështi"

2 bytes removed ,  1 vit më parë
v (U kthyen ndryshimet e 109.245.35.211 (diskutimet) në versionin e fundit nga Draken1.)
Etiketa: Rollback
Etiketa: përpunim burimi 2017
 
== Struktura fizike dhe kimike ==
 
==
=== Përbërja e qumështit ===
'''Analiza e përbërjes së qumështit''', per 100 grams