Ndryshimi mes inspektimeve të "Treni niset në 7 pa pesë"

→‎Përmbajtja e filmit: Rregullova një gabim drejtshkrimor
v (→‎Aktorët dhe rolet: rregullime teknike duke përdorur AWB)
(→‎Përmbajtja e filmit: Rregullova një gabim drejtshkrimor)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
=== Përmbajtja e filmit ===
Elteva punojse në bangënbankën e shtetit fillon të vërej dëmet që sjellë në ekonomi puna e një stabilimeti të rrethit i cili drejtor është Martini, ku puna e të cilit po ndjek një zgjidhje ekonomike të gabuar. Ajo gjendet në udhëkryqë për arsye se drejtori i bangës është edhe shok i ngushtë me Martinin. Në një moment ai pyet veten, pse të gjithë janë kundër saj. Mos mjaftuar vetëm kjo, në këtë kohë doktori mendon se ajo është shtatëzënë. I dashuri i Etlevës, i cili është një trainer skuadre e braktis. Duke parë gjëndjen e krijuar, Asriti mer çështjen vet në dorë, për të parë motivin e rënies e ekonomin së ndërmarjes të shokut të tij. Ai ndihmon Etlevën me anë të një profesori të zbulojë diagnozën e saj. Duke u ndjerë fajtor për trishtimin që solli Etlevës, i dashuri i saj Adi, i kërkon të falur. Tashmë ajo ndihet më e lehtësuar nga të gjitha gjërat që e shqetësonin.
 
=== Aktorët dhe rolet ===