Ndryshimi mes inspektimeve të "Stampa:Artikull për grisje/dated"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
| class = mbox-afd
| image = none
| text = '''Ky artikull është duke u vlerësuar për grisje në përputhje me politikën e Wikipedias [[Wikipedia:PolitikaVota epër grisjesgrisje|të grisjes]].<br />'''Ju lutemi jepni mendimet tuaja në këtë çështje '''[[Wikipedia:Articles for deletion#{{{page|{{PAGENAME}}}}}|në faqen e votave për grisje]]'''.<div class="hide-when-compact">Ndjeheni të lirë për të përmirësuar artikullin, por artikulli '''nuk duhet''' të [[Wikipedia:Boshatisja ePage faqesblanking|boshatises]], dhe ky njoftim '''nuk duhet''' të hiqet, derisa diskutimi të mbyllet. Për më shumë informacion, veçanërisht për bashkimin ose lëvizjen e artikullit gjatë diskutimit, lexoni [[Wikipedia:guide to deletion|udhëzimin e grisjes]].<span id="delete-reason" style="display:none;">{{urlencode:[[Wikipedia:Articles for deletion#{{{page|{{PAGENAME}}}}}]]}}</span><span id="delete-criterion" style="display:none;">AFD</span>
{{#ifeq: {{{help|}}} | off | |
{{#ifexist:Wikipedia:Articles for deletion#{{{page|{{PAGENAME}}}}}||----