Ndryshimi mes inspektimeve të "Reaksioni i neutralizimit"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Shtova permbajtje)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
v
 
 
Reaksioni i neutralizimit eshte bashkveprimi kimik ndermjet bazes dhe acidit
 
{{uncategorized|date=Korrik 2019}}