Ndryshimi mes inspektimeve të "Bioteknologjia"

42 bytes removed ,  11 muaj më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.209.27 (diskutimet) në versionin e fundit nga 178.220.94.143.
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.209.27 (diskutimet) në versionin e fundit nga 178.220.94.143.)
Etiketa: Rollback
Ajo ka aplikime të shumta në shkencat e shëndetit, mjedisit (p.sh. përdorimi i menaxhimit të mbeturinave) në Gjeorgji, në bujqësi dhe industri.
 
Edhe pse Bioteknologjia është e shkencë e re, biznesi është po aq i vjetër sa prodhimin e birrës nga fermentimi i elbit dhe prodhimin e bukës 9.000 vjet më parë në Babiloni.ju qift nona mu ne biologji kurvat e mutit
 
== Historia ==