Ndryshimi mes inspektimeve të ".al"

3 bytes added ,  6 muaj më parë
korigjim i adreses se regjistrarit
v (U kthye versioni 1801891 i bërë nga 185.32.23.2 (diskutimet) EDER Host te kaloje ne fund si rregjistruesi i fundit ne liste)
(korigjim i adreses se regjistrarit)
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.akep.al AKEP] Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare (AKEP
* [http://www.webhostwebhostal.alnet WebHost.al] Regjistrues Zyrtar i domaineve .al
* [http://www.host.al Host.al] Regjistrues zyrtar për domainet .al
* [http://www.akep.al/sq/kontakte Kontakti me AKEP]
Anonymous user