Dallime mes rishikimeve të "Julian Bejko"

225 bytes added ,  2 vjet më parë
Faqe e re: '''Julian Bejko''' ( lindur më 31 Gusht ë vitit 1980) në Korcë, është Pedagog me kohë të plotë në Departamentin e Sociologjisë, Universiteti i Tiranës dhe njëkohesisht aut...
(Faqe e re: '''Julian Bejko''' ( lindur më 31 Gusht ë vitit 1980) në Korcë, është Pedagog me kohë të plotë në Departamentin e Sociologjisë, Universiteti i Tiranës dhe njëkohesisht aut...)
(Pa ndryshime)