Ndryshimi mes inspektimeve të "Teuta Selimi"

11 bytes added ,  1 vit më parë
Reverted 2 edits by 46.99.124.73 (talk). (TW)
(Reverted 2 edits by 46.99.124.73 (talk). (TW))
Etiketa: Undo
{{Pp}}
{{Pa referenca}}
'''Teuta Selimi''' e lindur me 29.01.[[28 Prill]],[[1976]] në [[Prishtinë]], është këngëtare Shqiptare. Ka tri vite që Teuta Selimi nuk ka nxjerrë në shitje ndonjë album të ri me këngë të saj. Kjo nuk ka qenë pauzë në karrierë për Teutën, sepse ajo gjatë kësaj kohe ka përpunuar disa këngë dhe potpuri, por që janë kënduar më herët edhe nga këngëtar të tjerë. Para pak ditësh është lansuar albumi i saj i dytë, i cili përmban gjithsej tetë këngë të reja.
 
“Këngët në këtë album janë të gjitha të reja, ka këngë edhe të zhanrit argëtues, por më shumë jam përqendruar te popullorja”, shprehet Teuta për “Infopress”.
26

edits