Dallime mes rishikimeve të "2006 Çmimi i madhë i San Marinos"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill (2) duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
 
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20120204163320/http://www.manipef1.com/results/2006/sanmarino.php Detailed San Marino Grand Prix results]
 
[[Kategoria:F1 San Marino]]