Dallime mes rishikimeve të "50 Cent"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* {{en}} [https://web.archive.org/web/19991124193831/http://www.50cent.com/ Faqja zyrtare]
* {{imdb emri|id=1265067|emri=50 Cent}}