Ndryshimi mes inspektimeve të "Abuxha"

126 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v (Sonra Mint zhvendosi faqen Abuja tek Abuxha)
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
{{portal|Nigeria|Flag of Nigeria.svg}}
{{Commons category|Abuja}}
* [https://web.archive.org/web/20060509165241/http://www.fct.gov.ng/ Official site of Nigeria's Federal Capital Territory (FCT) and City of Abuja]
* [http://www.abuja.net/ Abuja.Net]
* [https://web.archive.org/web/20070311000254/http://www.fct.gov.ng/NR/rdonlyres/CA6FA9F5-EF96-4F79-84DB-3E654C67388C/0/release_on_commonwealth_game_2014.pdf/ Abuja Bid Announcement]
* [http://www.abujacity.com/ Abujacity.com]
* [Castle of Law httphttps://wwwweb.archive.org/web/20110201215810/http://castleoflaw.com/]
 
{{Kryeqytetet e Afrikës}}