Dallime mes rishikimeve të "Canberra"

125 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Maj → maj duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* {{en}} [http://www.visitcanberra.com.au Sitë turistik]
* {{en}} [https://web.archive.org/web/20050521002859/http://www.act.gov.au/index.jsp Adresa qeveritare e rajonit]
* {{en}} [http://www.suburbs.canberra.net.au/html/fsregion.htm Harta della regione] - gjithë distretti
* {{en}} [http://203.15.126.40/cgi-bin/search.pl Stradario ufficiale]
* {{en}} [http://www.canberrahouse.com.au Una panoramica] sull'architettura di Canberra.
* {{en}} [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20050129103059/http://idealcity.org.au/ Një qytet ideal ? Konkursi nga 1912]
* {{en}} [https://web.archive.org/web/20060927102733/http://www.pausenberger.com/canberra_en.html Fotografie di Canberra]
 
[[Kategoria:Qytete në Australi]]