Dallime mes rishikimeve të "Domen publik"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v (Reverted to revision 1302416 by Addbot on 2013-03-27T10:08:08Z)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
<references />
== Lidhje të jashtme ==
*[https://web.archive.org/web/20060424091439/http://www.public-domain.org/ Union for the Public Domain]
*[[Commons:Commons:Donate to the public domain|Donate files to the public domain]]
{{interneti}}