Ndryshimi mes inspektimeve të "Eçmenik"

214 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v (Robot: ndryshime kozmetike)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
| Lartësia =
}}
'''Eçmeniku''' është një [[Fshati|fshat]] në [[Komuna Hoçisht|komunën Hoçisht]] në [[rrethin e Devollit]] të [[Shqipëria|Shqipërisë]].<ref>[{{Cite web |url=http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=1957&idr=19&idq=7&l=a |title=Shoqata e komunave] |accessdate=28 nëntor 2011 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20120322214517/http://www.aac-al.org/komuna_info.php?idk=1957&idr=19&idq=7&l=a |archivedate=22 mars 2012 |url-status=dead }}</ref>
 
<!-- == Gjeografia == -->