Ndryshimi mes inspektimeve të "Federata Polake e Futbollit"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shih edhe)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
 
* [http://www.pzpn.pl/ pzpn.pl]
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20130525040531/http://bialoczerwoni.com.pl/ bialoczerwoni.com.pl]
* [http://www.ekstraklasa.org/ ekstraklasa.org]
* [http://www.90minut.pl/ 90minut.pl]