Dallime mes rishikimeve të "Finiqi"

44 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
<!-- == Demografia == -->
=== Lidhje të jashtme ===
[https://web.archive.org/web/20081028140625/http://www.phoinike.com/ Faqja e misionit arkeologjik të Universitetit të Bolonjës (Itali)]
 
== Shih edhe ==