Dallime mes rishikimeve të "Guinea"

43 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
<!--Lidhje me fletat zyrtare të shtetit-->
* Qeveria :*[https://web.archive.org/web/20071217221144/http://www.un.int/guinea/ Permanent UN Mission of the Republic of Guinea'']
* Kryetari :
* Parlamenti :