Dallime mes rishikimeve të "Harri Holkeri"

43 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
 
==Lidhje të jashtme==
* [https://web.archive.org/web/20051216082108/http://www.unmikonline.org/srsg/formersrsg4.htm Biografia tabelare] në faqe të UNMIK-ut
 
{{Kryeadministratorët e Kosovës}}