Ndryshimi mes inspektimeve të "Jarno Trulli"

129 bytes added ,  9 muaj më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
{{commons|Jarno Trulli}}
* [https://web.archive.org/web/20050410074255/http://www.jarnotrulli.com/ Official Website]
* [https://web.archive.org/web/20070330171127/http://www.toyota-f1.com/public/en/team/driver/trulli_profile.html Profile at Toyota F1 official website]
* [https://web.archive.org/web/20071011110356/http://www.f1db.com/f1/page/Jarno_Trulli Jarno Trulli Profile and Statistics]
* [http://s15.invisionfree.com/trulli/ Jarno Trulli Fanforum]
* [http://www.4mula1.ro/history/driver/Jarno_Trulli Jarno Trulli statistics]