Ndryshimi mes inspektimeve të "Jimmy Wales"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
* [http://www.jimmywales.com/ sajt interneti i Jimmy Donal ]
* [https://web.archive.org/web/20041011192814/http://blog.jimmywales.com/ Wales blog]
* [http://en.wikipedia.org/wiki/User:Jimbo_Wales Jimmyjeva faqe interneti në en Wikipediji] <!-- please do not make this an internal link; see [[Wikipedia:Avoid self-references]] and this article's talk page for reasons -->
* [http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=User:Larry_Sanger/Origins_of_Wikipedia&oldid=39843351 Larry Sanger per krijimin e Wikipedisë]