Ndryshimi mes inspektimeve të "KF Apolonia"

87 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
(Refuzoi 2 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 95.107.252.82 dhe Mr Robot) dhe riktheu rishikimin 1624102 nga Flladimi: vandalizem)
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
*[http://www.facebook.com/tifozeriafierake Facebook Offical Page]
*[https://web.archive.org/web/20130529025501/http://www.tifozeriafierake.com/ Website Offical]
*[http://www.facebook.com/StadiumiLoniPapuciu Stadiumi Loni Papuciu Facebook]
*[http://www.youtube.com/user/fkapolonia1925/ Youtube Official]
*[https://web.archive.org/web/20100703044704/http://www.albsoccer.com/ Lajme nga Futbolli Shqiptar]
*[http://www.freewebs.com/kfapolonia/index.htm K.F. Apolonia Fier]
*[http://www.eufo.de/football/alb/apolfier.htm Apolonia Fier at EUFO.DE]