Dallime mes rishikimeve të "Kannonkoski"

143 bytes added ,  3 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (→‎Lidhje të jashtme: - stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|62|58.5|N|025|16|E|display=title}} duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
<!--Sipërfaqja dhe Demografia -->
|Sipërfaqja = 549.62 <ref name="total_area">{{Cite web |url= http://www.maanmittauslaitos.fi/sites/default/files/pinta-alat_2011_kunnannimenmukaan.xls |title= Sipërfaqja sipas komunave nga 1 janar 2011 |accessdate= 9 mars 2011 |publisher= Land Survey of Finland |format= PDF |language= Finlandisht, Suedisht}}</ref>
|Popullsia = 1,469 <ref name="population_count">{{Cite web |url=http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|title=VÄESTÖTIETOJÄRJESTELMÄ REKISTERITILANNE 30.06.2015|publisher=Population Register Center of Finland|language=Finlandisht, Suedisht|accessdate=17 korrik 2015|archiveurl=https://web.archive.org/web/20160303190330/http://vrk.fi/default.aspx?docid=8843&site=3&id=0|archivedate=3 mars 2016|url-status=dead}}</ref>
|Dendësia = 3.3
|Lartësia =