Dallime mes rishikimeve të "Karelia Veriore"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Lidhje të jashtme ==
* [httphttps://wwwweb.archive.org/web/20140908010643/http://pohjois-karjala.fi/ North Karelia]
* [http://visitkarelia.fi Visitkarelia.fi - Information about travel, tourism and other fields in North Karelia]
* [http://koli.metla.fi/media/kyla/matkailu/videot/pkarjala.mpg Video about travelling in North Karelia]