Ndryshimi mes inspektimeve të "Kastil-La Mança"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (AT44 zhvendosi faqen Kastila-La Mança tek Kastil-La Mança)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
== Lidhje të jashtme ==
{{commonscat|Castilla-La Mancha}}
* [httphttps://web.archive.org/web/20160207021345/https://www.jccm.es// www.jccm.es]- Faqja zyrtare