Ndryshimi mes inspektimeve të "Kazani"

130 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* http://www.kazan.ru/views/list.php3?alb=
* http://www.kazan1000.com/photo.htm
* https://web.archive.org/web/20090211085115/http://kazan.telecet.ru/
* https://web.archive.org/web/20080508225522/http://www.kcn.ru/tat_en/history/h_nowe.htm
* https://web.archive.org/web/20051214181745/http://photostranger.com/gallery/gallery_russia/kazan/
* http://kazan.ws