Dallime mes rishikimeve të "Korsika"

43 bytes added ,  2 vjet më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
v (U kthyen ndryshimet e 79.98.117.172 (diskutimet) në versionin e fundit nga Klein Muçi.)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
{{reflist}}
== Lidhje të jashtme ==
* [https://web.archive.org/web/20130316055928/http://www.france.fr/en/regions-and-cities/corsica-mountain-sea Korsika mal në det] – Faqe zyrtare franceze {{En}}
{{commons|Corse|Corsica}}
*{{cite web|first=L.J.|last=Costa|author2=Cécile Costa|title=Préhistoire de la Corse|url=http://www.prehistoire-corse.org/|publisher=Kyrnos Publications pour l'archéologie|year=2005|accessdate=26 April 2008}} {{fr icon}}