Ndryshimi mes inspektimeve të "Kupa e Republikës 1967-68"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(përmirësime teknike, zëvendësova: Janar → janar, Maj → maj (3), Gusht → gusht (2), Nëntor → nëntor duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
==Lidhje të jashtme==
* [https://web.archive.org/web/20101006020916/http://www.fshf.org/gara-kombetare/kupa-e-shqiperise Faqe Interneti Zyrtare]
 
{{Historia e Kupës së Shqipërisë}}