Dallime mes rishikimeve të "Kupa e Shqipërisë 2012-13"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(përmirësime teknike, zëvendësova: Prill → prill, Maj → maj (2), Shtator → shtator (3), Tetor → tetor (2), Nëntor → nëntor, Dhjetor → dhjetor duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
==Lidhje të jashtme==
* [https://web.archive.org/web/20101006020916/http://www.fshf.org/gara-kombetare/kupa-e-shqiperise Faqe Zyrtare]
* [http://www.soccerway.com/national/albania/cup/2012-2013/preliminary-round/ Kupa e Shqipërisë] at soccerway.com