Dallime mes rishikimeve të "Kuçova"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
* [http://kucova.org/ Forumi i Kuçovës] Forumi i Kuçovës është hapësira me e madhe ne internet e komunitetit kuçovar.
* [http://kucova.net/ Kucova Webpage] Faqa zyrtare e Kuçovës
* [https://web.archive.org/web/20110730053421/http://horizonti.it/ Hotel Horizont Kuçovë] Hotel Horizont Kuçovë
 
<br />