Ndryshimi mes inspektimeve të "Marrëveshja e Ohrit"

Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0
(→‎top: përmirësime teknike, zëvendësova: Gusht → gusht duke përdorur AWB)
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
 
== Weblinks ==
* [httphttps://web.archive.org/web/20070113074850/http://www.coe.int/t/e/legal_affairs/legal_co-operation/police_and_internal_security/OHRID%20Agreement%2013august2001.asp Text des Abkommens (engl.)]
* James Pettifer: FYROM after Ohrid. (2002) [http://www.defac.ac.uk/colleges/csrc/document-listings/balkan/G106 Quelle: Defence Academy of the United Kingdom. Conflict Studies Research Centre - PDF]